مرا به خیر تو امید نیست . . .

هفتصد هزار مرتبه به این دانشجوها گفتم جان تمام کس و کارتون , توی اتوبوس ( بیرون شهری ) کرایه من رو حساب نکنید . نکنید بابا جان من . ده تا صندلی با هم فاصله داریم  , اونوقت شما بلند میشی با کلی ایما و اشاره به شاگرد راننده آدرس میدی که اون خانمی که حسابش کردی کجا نشسته , یک جک هم تهش اضافه می کنی که " ایشون استاد منه !  "  اون جناب هم که به من میرسه , کم نمیگذاره و با صدای بلند و شیطنت بار میگه : اون آقا شما رو حساب کردند . . . و بعد هم  نگاه های سنگین دورو بریها  که دیگه نور علی نوره . ( وقتی هنوز مسئول آموزش منو با دانشجوها اشتباه میگیره و سر جلسه امتحان داد میزنه خانم برو بشین سر جات ! . . . دیگه توقع واسه ادم نمی مونه از هیچ  کس )

ترم تموم شد و من هنوز درگیرم . ولی جان مادرتون شما دیگه از این دست شیرین کاریها واسه اساتید خانم تون پیاده نکنید . . . آبرو می برید پا به پای تیم ملی فوتبال .

/ 21 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک نفر

عجب! ما که استادامونو می دیدیم از فاصله چند صد متری هم نمیتونستیم از کنارشون رد بشیم. اصلا استاد چیه من گاهی بعضی دبیر های دبیرستانم رو هم می بینم واقعا خجالت می کشم. راستی شما نگفتید کدوم دانشگاه بیرون شهری تدریس می کنید. چن نفر تو اتوبوس معمولا دانجشوهاتون هستن؟

زهرا-معلم عاشق

چو در این دهه بشکفد ز لبت شکوفه های دعا تو را به دوستی التماس دعا

جاسم

سلام . چه خاطرات و مطالب جالبی می نویسید . [قهقهه]کلی خندیدم . موفق باشید . به ما هم سر بزنید .

ماه مهربون

سلام ! در مورد کامنتی که توی وبلاگم نوشتید باید عرض به خدمت تون برسونم که: 1. یک سری خواننده های ثابت وبلاگم هستند که حتی اگه نظرشون رو قاطی نظرات نبینم می دونم که لطف داشتند و بهم سر زدند و حالا به هر دلیلی بوده نظر نذاشتند. (با اینکه تعدادشون به انگشت های یک دست هم نمی رسه اما صمیمت شون و محبت شون یک دنیاست) 2. به لطف بلاگفا من یک تاکتیک جدید برای پابلیش کردن نظراتم یاد گرفتم و اونم اینه که بعد از نوشتن نظر یک کپی ازش می گیرم و اگه پابلیش نشت کافیه دوباره Paste كنم و احتياجي نيست كه دوباره تمام نظر رو بنويسم. (اينم واسه خودم يك استراتيژي ديگه [لبخند]) شاد و موفق باشيد.

robot

دوست عزیز با تبادل لینک موافقی؟

بنفشه

سلام استاد. درکتون میکنم چون من هم کسی باور نمیکنه معلمم... ضمنا آپم

داداش مصطفی

دیگه از بچه اون منطقه از ایران چه انتظاری داری؟ راستی من میشناسمشون؟

کاوشگر 19

سلام بنده از آشنای با شما بیشتر خوشحالم حتما گرفتی که من یک دبیر فیزیکم بنابر این فرصت کردی به کاوشگر 19 سری بزن و اگه نکته اشتباهی در مورد فیزیک نوشتم یه گوشزدی کن اینترنت آدم و رک میکنه وگرنه من آدم رک نیستم اما حق با شماست دیگه تکرار نمیشه استاد وقتی خوب باشه اونم از این نوع باشه مردم جون میدن کرایه که قابل نداره.موفق باشید بای بای